Novinky

20.10.2017 12:12
Chcete se dozvědět, jakým způsobem firmy, mnohdy skrytě a rafinovaně, získávají a lákají zákazníky?  Přihlašte se na náš kurz Pasti v marketingu, který se koná v úterý 7. 11. 2017.
19.10.2017 13:20
V pondělí 23. 10. 2017 od 13:45 na naší škole vystoupí Hana Samuelová, PR manager ve společnosti Karlín Group, a. s. s přednáškou na téma Development. Těšíme se na Vaši účast.
12.10.2017 13:21
Ve čtvrtek 19. 10. 2017 od 13:45 na naší škole vystoupí Lucie Kunešová, HR Director ve společnosti ARRIVA TRANSPORT ČR, a.s. s přednáškou na téma Je dnes těžké najít zaměstnance? A je vůbec personální marketing důležitý? Těšíme se na Vaši účast.  
09.10.2017 12:50
Vážení uchazeči o studium na naší vysoké škole, přihlášky ke studiu přijímáme do 12. října 2017. Přijímáme do Bc. oborů Management organizací, Účetnictví, Mezinárodní ekonomika a právo v podnikání a Ing. oborů Strategický management, Management firemních financí, Management v mezinárodním...
09.10.2017 12:03
Vážení studenti, vyhlašujeme hlasování pro exkurzi a mimoškolní aktivity na akademický rok 2017/2018. Informace o výběru a přihlášení naleznete zde.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Chcete studovat a máte málo času?

Pomůžeme Vám sladit studium s rodinou a prací

Že nemáte čas se ani s někým seznámit, natož abyste měli rodinu? Seznamte se u nás!

Nebojte se, nechceme a nebudeme suplovat žádné seznamky, ačkoliv jsme se již setkali s ledasčím, pokud hovoříme o motivech ke studiu. Nejčastějším motivem je zájem o studovanou profesi, získání vysokoškolského vzdělání a s tím související zlepšení společenského uplatnění. U jiných studentů převládá potřeba společenského kontaktu, vždyť je příjemné trávit čas s lidmi podobných zájmů. Často školní „setkávání“ přerůstá v přátelství a někdy i v lásku. Pokud si chcete přečíst více o naší školní svatbě, pokračujte ve čtení zde.

S kombinovaným studiem máme dlouholeté zkušenosti

Již při zakládání školy před 27 lety jsme mysleli i na studenty, kteří neměli čas a možnost vystudovat dříve.

Pokud máte pracovní povinnosti, pečujete-li o děti, či rodiče, nikdy nevíte, co Vám naruší časový harmonogram a co budete muset upřednostnit. Co pak bude se studiem, vyžádá-li si něco jiného Vaše maximální nasazení? A přitom i studium je pro Vás důležité a nelze ho odkládat do nekonečna. Jak to udělat, abyste se opět nemuseli vzdát svého snu a nemuseli stále čekat, až přijde konečně řada i na Vás?

Pokud skutečně toužíte vystudovat vysokou školu, můžeme Vám pomoci. Máte pravdu – nedokážeme se za Vás postarat o již nesoběstačnou babičku a nepůjdeme za Vás na třídní schůzky. Dovolte nám podat Vám pomocnou ruku a nabídnout mnohaleté zkušenosti z práce se studujícími při zaměstnání.

Co Vás u nás čeká?

Výuka 1x týdně

Výuka v kombinované formě studia probíhá jednou týdně, buď v pondělí či ve čtvrtek odpoledne. Pokud u nás v září 2017 začnete studovat v bakalářském studiu, budete chodit do školy ve čtvrtek. V pondělí bude probíhat výuka prvního semestru navazujícího magisterského studia. Výuka začíná ve 12:00 a končí v 18:45, což dává dostatek prostoru pro to, aby i dojíždějící studenti vstávali v rozumnou dobu a měli dostatek času na výuku dojet a také se z ní vrátit domů.

Proč ne jen o víkendech?

Jednak studenti kombinované formy mají během studia k výuce přidané vždy tři soboty za semestr v bakalářském programu a jednu sobotu za semestr v navazujícím magisterském programu. Rozpis výukových sobot znají již na začátku semestru.

Na druhou stranu nezvažujeme pouze víkendovou výuku právě proto, že většina z Vás má také rodinu a děti, které by si Vás měli užít, dokud o to stojí a my bychom byli velmi neradi, kdyby naši studenti po promoci slavili svoje úspěchy u rozvodového soudu.

Jak vám ušetříme čas?

Když jsme otevírali kombinovanou formu studia, přemýšleli jsme, co studentům ve vztahu ke škole zabírá nejvíce času a kde vám ho můžeme pomoci ušetřit.

Co vám pomůže?

Dostupné studijní materiály na stránkách školy

Naše webové stránky mají dvě části. Jedna je určena pro veřejnost, tu si právě prohlížíte. Druhá, intranet a e-learningový portál, je určena pouze pro naše studenty a zaměstnance. V této části najdete elektronické učebnice, různé elektronické pomůcky k výuce (např. prezentace z přednášek vyučujících), které Vám umožní velmi rychle získat potřebné informace ke studiu.

E-learningové kurzy

E-learningové kurzy jsme vytvořili především pro studenty kombinované formy studia a umožňují nejen přístup ke studijním materiálům, ale i komunikaci s vyučujícím, případně se spolužáky. Každý e-learningový kurz kopíruje svým obsahem výuku daného předmětu. Obsahuje učební texty, úkoly sloužící k procvičování látky a testy. Absolvování e-learningového kurzu bývá jednou z podmínek udělení zápočtu z daného předmětu a umožňuje splnit část studijních povinností pohodlně z domova i těm, kteří nemohou na výuku pravidelně docházet. Někteří studenti, kteří pracují např. v zahraničí, mohou být prostřednictvím e-learningových kurzů v kontaktu s vyučujícími i v době, kdy jsou mimo republiku.

Individuální konzultace

Potřebuje-li student podrobněji probrat nějaký problém, může se obracet na vyučující přímo a využít možnosti osobních konzultací. Konzultace jsou dostupné každému studentovi a jsme rádi, pokud jich studenti využívají.

Individuální studijní plán

Může nastat situace, kdy student v určitém období nemá možnost docházet na přímou výuku a složit zkoušky ve zkouškovém období. Těmto studentům může pomoci individuální plán studia. Například je možné naplánovat zkoušky tak, aby měl student potřebné množství času na přípravu na jednotlivé z nich a nedostával se do časové tísně ve škole ani na pracovišti.

Možnost převodu předmětu do následujícího ročníku

Mnozí studenti přicházejí do školy s obavami, zda zvládnou určitý předmět. Nevěří si třeba v matematice či v jazycích. Mají tendenci si tyto předměty odkládat na konec a může se stát, že je v daném zkouškovém období nezvládnou. Našim studentům nově nabízíme možnost převést si jeden až dva předměty do následujícího ročníku a získat tak více času pro jejich úspěšné zvládnutí.

 

Studium není jednoduché. Vyžaduje značnou časovou investici, klade nároky na vůli, ochotu se učit a rozhodně nejde samo. Občas se může stát, že student ztrácí motivaci i síly. Jsme tu pro něj, abychom ho podpořili, povzbudili a pomohli mu najít sílu, chuť a dodali energii.

Jsme tu i pro Vás.