Nemáte čas se s někým seznámit, natož abyste měli rodinu? Seznamte se u nás!

Nebojte se, nechceme a nebudeme suplovat žádné seznamky, ačkoliv jsme se již setkali s ledasčím, pokud hovoříme o motivech ke studiu. Nejčastějším motivem je zájem o studovanou profesi, získání vysokoškolského vzdělání a s tím související zlepšení společenského uplatnění. U jiných studentů převládá potřeba společenského kontaktu, vždyť je příjemné trávit čas s lidmi podobných zájmů. 

Občas si studenti postesknou „v práci moc dívek nepotkávám, doufám, že tu budou pěkné holky“, rovněž slýcháváme „děti mi odrostly, teď jsem na řadě já“. Objevují se u nás také studenti čerstvě po přestálých krizových situacích „rozvedla jsem se a teď se chci věnovat sobě“. Některé motivy jsou veselé – „kdo bude lepší, dcera nebo já?“, jiné méně – „říkal jsem si, že když tu operaci přežiju, pustím se do studia“.

Společný cíl, místo, čas, společný kus cesty životem a za každým je jiný příběh. A někdy se ty příběhy prostě propojí, někdy to i zajiskří… a je tady láska. Ano, naši studenti se navzájem nejen zaměstnávají, ale dokonce se i berou. Někdo vyjede na stáž a přiveze si manžela ze zahraničí, někteří se nám do toho zahraničí vdají či ožení, jiné okouzlí spolužák či spolužačka doma, v Čechách. Nejsme seznamka, přesto se mnozí u nás seznámili, zamilovali, vzali a přivedli na svět miminka (někdy i v jiném pořadí), jako třeba Lucka s Ivem.  

Seznámili se během studia na naší škole. Netrvalo dlouho a vytvořili zamilovaný pár. Romantický vztah přešel pozvolna ve společné soužití a rodinný život i s maličkým Robinem. Aby nebylo pochyb o tom, že k sobě všichni tři neoddělitelně patří, rozhodli se snoubenci Ing. Lucie Šrettrová a Bc. Ivo Brejšek pro další krok. U nás se seznámili, u nás se berou. Svatba se koná 21. 10. 2016 v 15:00 v aule SVŠES.

Svatební obřad Lucie a Iva ve školné aule

Všem zamilovaným, sezdaným i nesezdaným z celého srdce gratulujeme a všem single přejeme, ať brzy potkají toho, s kým si porozumí a s kým budou šťastní.