Novinky

08.03.2018 10:00
Milí přátelé z oblasti financí, vyhlašujeme pro vás nové termíny zkoušek spotřebitelského úvěru, které mají složit všechny osoby poskytující nebo zprostředkovávající spotřebitelský úvěr nejpozději do 30. 11. 2018. Termíny najdete zde Těšíme se na vás, váš akreditovaný partner ČNB pro zkoušky...
27.02.2018 11:56
V pondělí 19. 3. 2018 od 13:45 na naší škole vystoupí Ing. Miroslav Dittrich, člen Rady Českého rozhlasu s přednáškou na téma Mediální management. Těšíme se na Vaši účast.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přestup z jiné vysoké školy

Přestupy studentů z jiných vysokých škol řešíme poměrně často. Podmínky přestupu jednotlivých uchazečů jsou stanoveny individuálně v závislosti na tom, z jaké školy přicházejí a které předměty absolvovali. Vždy se však daří vyřešit přestup uchazečů k oboustranné spokojenosti.

Proč přestoupit?

Častým problémem přestupujících studentů je velikost původní školy a pocit anonymity, který jim nemusí vždy vyhovovat. Velkou roli hraje i přístup ke studentovi jako k jednomu z davu. Dáváte-li přednost menšímu kolektivu a osobnějším vztahům jak se spolužáky, tak s učiteli, jste u nás na správném místě. U nás se rozhodně neztratíte a je-li vám na vaší škole smutno, přijďte k nám.

Dalším důvodem bývá nerespektování osobnosti studenta a jeho dalších povinností a starostí. Na velké škole málokdy narazíte na někoho, kdo vás vyslechne a podá pomocnou ruku, pochopí a podpoří vás a pomůže řešit uspořádání studia tak, abyste vše stihli a neodcházeli s pocitem, že na vás nikomu nezáleží. My si na vás vždy čas uděláme - a rádi.

Občas přicházejí i studenti, kteří si „spletli“ obor nebo z nejrůznějších důvodů nemohou ve studiu vybraného oboru pokračovat. Naši absolventi jsou univerzálně použitelní v mnoha oblastech ve všech firmách. Po škole se mohou věnovat marketingu, managementu, personalistice, mohou firmu zastupovat v oblasti práva či řídit firemní finance. Připraveni budou i ti, kteří míří do světa reklamy či zpravodajství. Díky obrovské šíři možného uplatnění najdete na naší škole „imigranty“ z oblasti medicíny, sociálních služeb, sportu i technických oborů.

Je vám smutno? Cítíte se při studiu sami? Hledáte skutečné přátele? Spletli jste si obor? Chcete ve studiu pokračovat tam, kde vás budou znát a mít rádi? Přijďte k nám!

Jak přestoupit?

  • studenty jiných vysokých škol přijímáme do 1. - 3. ročníku bakalářského studia
  • uznáváme klasifikaci shodných či obdobných předmětů
  • k přijetí ke studiu je nezbytné předložit výpis z klasifikace ze studované vysoké školy
  • ke studiu se lze zapsat kdykoliv v průběhu akademického roku
  • posouzení žádosti o přestup je zdarma
Žádost o přestup zašlete prorektorovi pro pedagogickou činnost doc. JUDr. Janu Ondřejovi, CSc., DSc. Po obdržení žádosti Vás bude kontaktovat a dohodne s Vámi termín osobního setkání.