Novinky

11.12.2017 13:31
Vážení studenti, budoucí absolventi bakalářského studia, od února 2018 pro Vás otevíráme navazující magisterské studium ve specializacích: • Strategický management • Management firemních financí Přihlášku můžete podat kdykoliv na studijní oddělení, ale nejpozději do 31. ledna 2018. Přijímací...
07.12.2017 08:58
Zveme Vás na den otevřených dveří, který se koná ve čtvrtek 14. 12. 2017 od 14:00 do 18:00 hod. Těšíme se na Vás.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přestup z jiné vysoké školy

Přestupy studentů z jiných vysokých škol řešíme poměrně často. Podmínky přestupu jednotlivých uchazečů jsou stanoveny individuálně v závislosti na tom, z jaké školy přicházejí a které předměty absolvovali. Vždy se však daří vyřešit přestup uchazečů k oboustranné spokojenosti.

Proč přestoupit?

Častým problémem přestupujících studentů je velikost původní školy a pocit anonymity, který jim nemusí vždy vyhovovat. Velkou roli hraje i přístup ke studentovi jako k jednomu z davu. Dáváte-li přednost menšímu kolektivu a osobnějším vztahům jak se spolužáky, tak s učiteli, jste u nás na správném místě. U nás se rozhodně neztratíte a je-li vám na vaší škole smutno, přijďte k nám.

Dalším důvodem bývá nerespektování osobnosti studenta a jeho dalších povinností a starostí. Na velké škole málokdy narazíte na někoho, kdo vás vyslechne a podá pomocnou ruku, pochopí a podpoří vás a pomůže řešit uspořádání studia tak, abyste vše stihli a neodcházeli s pocitem, že na vás nikomu nezáleží. My si na vás vždy čas uděláme - a rádi.

Občas přicházejí i studenti, kteří si „spletli“ obor nebo z nejrůznějších důvodů nemohou ve studiu vybraného oboru pokračovat. Naši absolventi jsou univerzálně použitelní v mnoha oblastech ve všech firmách. Po škole se mohou věnovat marketingu, managementu, personalistice, mohou firmu zastupovat v oblasti práva či řídit firemní finance. Připraveni budou i ti, kteří míří do světa reklamy či zpravodajství. Díky obrovské šíři možného uplatnění najdete na naší škole „imigranty“ z oblasti medicíny, sociálních služeb, sportu i technických oborů.

Je vám smutno? Cítíte se při studiu sami? Hledáte skutečné přátele? Spletli jste si obor? Chcete ve studiu pokračovat tam, kde vás budou znát a mít rádi? Přijďte k nám!

Jak přestoupit?

  • studenty jiných vysokých škol přijímáme do 1. - 3. ročníku bakalářského studia
  • uznáváme klasifikaci shodných či obdobných předmětů
  • k přijetí ke studiu je nezbytné předložit výpis z klasifikace ze studované vysoké školy
  • ke studiu se lze zapsat kdykoliv v průběhu akademického roku
  • posouzení žádosti o přestup je zdarma
Žádost o přestup zašlete prorektorovi pro pedagogickou činnost doc. JUDr. Janu Ondřejovi, CSc., DSc. Po obdržení žádosti Vás bude kontaktovat a dohodne s Vámi termín osobního setkání.